Konkurs „Another Adventure With English Proverbs”

konkurs angielski 2016 02Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Rzeszowie serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „Another Adventure With English Proverbs"

Cele konkursu:

• Poszerzenie wiedzy o kulturze, geografii, historii, literaturze i życiu codziennym w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.
  • Rozbudzanie wśród uczniów zainteresowań językiem angielskim.
  • Motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy oraz zdobywania nowych umiejętności.
  • Propagowanie wykorzystywania technologii komputerowej w nauce języków obcych.
  • Zaznajomienie uczniów z przysłowiami angielskimi.
  • Rozbudzenie silniejszej motywacji do nauki języka angielskiego.
  • Uatrakcyjnienie sposobu nauczania.

Forma konkursu:
Przygotowanie prezentacji multimedialnej w programie Power Point nawiązującej do wybranego angielskiego przysłowia z listy podanej przez organizatora.

Prace należy przesyłać do dnia 28 lutego 2016 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy konkursu: mgr Michał Czajka i mgr Magdalena Urbanik

Pliki do pobrania: